איך לשמור על הריסים אחרי טיפול הלחמת ריסים

התחלת להלחים ריסים? איזה כיף! הלחמת ריסים גורמת לתוצאות מדהימות. טיפול קל, נוח, ללא כאב, שמעניק תוצאה זוהרת ומשנה את כל מראה הפנים לטובה. וודאי את שואלת את עצמך איך לשמור על הריסים אחרי טיפול הלחמת ריסים ובדיוק לצורך כך הכנתי את הכתבה הזאת – כדי לשמור על הריסים המולחמים כדאי להכיר כמה טיפים חשובים, שיעזרו לך בשמירה על הריסים המלאכותיים מפני נשירה ובשמירה על הריסים הטבעיים כך שלא ייפגמו מההלחמה.

 

סביב ההדבקה

 1. אם את נוהגת לצבוע ריסים – עשי זאת עד יומיים לפני ההלחמה.
 2. למשך 4-6 שעות לאחר הטיפול הימנעי משחייה, ביקור בסאונה או טיפול פנים.
 3. למשך 4-6 שעות לאחר הטיפול שמרי על התוספות יבשות ואל תשטפי את האזור כדי לתת לדבק להתייבש. אם תצטרכי לשטוף את הפנים, עשי זאת בעזרת מטלית לחה והימנעי מאזור העיניים.

 

מגע בריסים לאחר טיפול שזירת ריסים

הטיפ הבסיסי והחשוב ביותר הוא לזכור שהריסים מודבקים לריסים הטבעיים, ושני הסוגים לא יעמדו במגע אגרסיבי. כמו כן, הדבק שמחבר את הריסים המלאכותיים עלול להתמוסס במגע עם חומר שומני, ולכן:

 1. הקפידי לגעת כמה שפחות באזור העיניים. לא לשפשף ולא למשש את הריסים. אנחנו יודעים, זה מפתה… אבל כנראה שאחרי מספר פעמים בהן תראי את הריסים נושרים, יהיה לך קל להרגיל את עצמך לא לקרב את האצבעות לעיניים 😉
 2. אם בכל זאת יש צורך לגעת בעיניים (כדי להכניס עדשות או להסיר לכלוך) הקפידי על ידיים נקיות. במצב רגיל הידיים שלנו צוברות שכבה טבעית של שומניות שתזיק לריסים.
 3. כדי להסיר שמנים שהצטברו באזור העיניים, הקפידי לנקות את הריסים מדי יום בעדינות ולשמור על המכשיר נקי. ניתן להשתמש באצבעות נקיות או במברשת ריסים חד פעמית, שעליה מעט חומר מסיר איפור עדין, ושטפי בעדינות במים חמים.
 4. אין להשתמש בצמר גפן כדי לנקות את אזור העיניים!

 

איפור לאחר הלחמת ריסים

 1. אל תשתמשי במסלסל ריסים – הוא עלול לגרום לנשירת הריסים.
 2. אין להשתמש במסקרה .
 3. כדי להסיר איפור, כדאי להשתמש במסיר עדין, להניח אותו בעזרת האצבעות או עם מברשת ריסים בזהירות על הריס ולשטוף במים.
 4. הימנעי משימוש באייליינר על בסיס שמן.

 

הרגלים נוספים ושינה לאחר הלחמת ריסים

 1. היזהרי מהכנסת הראש לתנור אפייה – החום עלול להמס את הדבק. כשאת מוציאה משהו מהתנור הרחיקי את הראש מהאדים שיוצאים ממנו.
 2. אם את רוצה להסיר ריסים, אל תנסי לעשות זאת לבד כדי לא לגרום נזק לריסים ולעפעפיים. במקום זאת, קבעי תור אצל מלחימת הריסים המקצועית שלך והיא תסיר את החלק המבוקש.
 3. אם משהו מסתבך או נראה מוזר – נסי להבריש את הריסים בעדינות במברשת ריסים נקייה, רוב הסיכויים שהבעיה תיפתר בקלות.
 4. ואיך ישנים עם ריסים מולחמים? קודם כל, נסי להתרגל לישון על הגב או על הצד, כדי שהעיניים לא ישתפשפו במצעים. במקרה הצורך נמליץ להשתמש בציפית כרית ממשי, בד עדין שיגרום לכמה שפחות ריסים לנשור.

 

בהצלחה! אל תשכחי שגם אם קורה וריס נושר, בטיפול הלחמת ריסים הקבוע הכל יחזור לקדמותו… ריסים טבעיים יצמחו בחזרה וריסים מלאכותיים יודבקו ויחזרו לשמח אותך מדי יום מול המראה 🙂

Write a comment:

*

Your email address will not be published.